15,78
Teslim süresi 3-5 işgünü
Sepete ekle

   Bu yapılandırıcıyı beğendin mi?

   Ø 5.0 (98 yorumlar)1

   Kişiselleştirilmiş İsimli Bebek Dönenceniz

   Dönence Düzenleyicisi: İşte nasıl çalıştığı!

   Adım 1/8: Düzenleyiciyi başlatmak

   Kişiselleştirilmiş isimli Bebek Dönencenizi tercihlerinize göre tasarlayabilirsiniz. Başlangıçta görülen boncuklar güvenlik boncukları, bir başka ifade ile sabit unsurlardır ve yerleri değiştirilemez ya da çıkartılamazlar. Ancak tabii ki bu ahşap boncukların renklerini istediğiniz gibi seçebilirsiniz. İlgili boncuğun üstündeki simgesine tıklamanız yeterlidir.
   Bu arada: Bir güvenlik boncuğu, açıklığı olan özel bir ahşap boncuktur. Bunun sayesinde kordon düğümlerini mükemmel bir şekilde gizleyebilirsiniz. Bu yüzden onları kişiye özel bebek dönencelerinin boncuk dizilerinde kullanıyoruz.

   Adım 2/8: İsmin girilmesi

   İlk olarak, istediğiniz ismi ekleyin. Bunu yapmak için, ismi dönencenin üzerindeki metin kutusuna yazmanız yeterlidir. Veya ismin harf küplerini dizinin üzerine tek tek sürükleyebilirsiniz. “Yeniden Başlat” düğmesine tıklayarak, istediğiniz zaman her şeye baştan başlayabilirsiniz.

   Adım 3/8: Renklerin seçilmesi

   Tek tek ahşap boncuklar, bebek dönencesinin genel bakış ekranından fare işaretleyicisi ile eğlenceli bir şekilde çekilebilir. İlgili ahşap boncuğu dizinin herhangi bir yerine yerleştirebilirsiniz. Kişiselleştirilmiş dönencenizdeki herhangi bir boncuğun rengini değiştirmek istiyorsanız, ilgili boncuğun üstündeki simgesine tıklamanız yeterlidir. Ardından seçilebilir tüm renkleri göreceksiniz ve üzerlerine tıklayarak istediğiniz rengi seçebilirsiniz.

   Adım 4/8: Esneklik için ara unsurlar

   İsimli bebek dönencesinin esnek kalması için, harf küpleri arasına küçük yassı boncuklar veya küçük yuvarlak boncuklar yerleştirmek mantıklıdır. Küp boncuklar yuvarlak ara elemanlar olmadan sıralandığında dönence çok sert ve düz olacaktır.

   Adım 5/8: Unsurların çıkartılması

   Tek-tek unsurları basitçe fare ile yukarıdan aşağıya doğru çekerek tekrar çıkartabilirsiniz. Bu durumda arada kalan boşluk diğer unsurların kaydırılması ile otomatikman kapanacaktır.

   Adım 6/8: Unsurların döndürülmesi

   Sembolüne tıklayarak istediğiniz unsurları; örneğin motifli boncukları kolaylıkla döndürebilir ve istediğiniz pozisyona getirebilirsiniz.

   Adım 7/8: İlave dizi eklemek

   Kişiselleştirilmiş isimli bebek dönencesi, seçtiğiniz unsurları içerecek çok yer sunan üç diziden oluşmaktadır. Seçmek için diğer bir ipliğin üzerine tıklayın. Seçmiş olduğunuz bu yeni boncuk dizisini de dilediğiniz unsurlarla doldurmak için 1’den 8’e kadar olan adımları tekrarlayın. Lütfen dıştaki her iki bocuk dizisinin de aynı uzunlukta olmasının kullanım için önemli olduğunu unutmayın. Böylece dönence asıldığında bir tarafa doğru eğilmez.

   Adım 8/8: Maksimum uzunluğu göz önünde bulundurmak

   Kişiselleştirilmiş bebek dönencesi tasarım nedeniyle uzunluk bakımından sınırlıdır. Düzenleyicideki dizilerden biri çok uzun olursa, tek tek unsurlar yarı saydam olarak görüntülenirler. Satın almadan önce bunlar otomatik olarak kaldırılır.

   Dönencelere ilişkin notlar

   Dönence dekoratif bir nesnedir. Çocuğun görsel olarak uyarılması için kullanılır ve çocuğunuzun erişemeyeceği bir yere takılmalıdır. Dönence, denetimsiz şekilde oyun oynamaları için çocuklara bırakılmamalıdır. Çocuğun dönenceyi boynuna dolaması ve kendini boğması riski vardır. Lütfen her zaman çocuğunuzun dönenceyi kendi kendine alamayacağından emin olun.

   Dolaşma, tek-tek parçaların yutulması veya bebeğin dönencenin üzerine düşmesi nedeniyle olası yaralanmaları önlemek için, dönence yalnızca çocuğun erişemeyeceği bir yere takılmalıdır. Dönenceyi asla kablolara, kurdelelere, kayışlara veya giysilerin gevşek kısımlarına takmayın. Boğulma riski vardır.

   Çocuk ayağa kalkmaya başladığı ve/veya kavrayabildiği anda, lütfen dönenceyi çocuğun genişletilmiş etki yarıçapından uzaklaştırın.

   Çocuğa dolanması nedeniyle olası yaralanmaları önlemek için, çocuk dört ayak üzerinde emeklemeye başladığı ve böylece dönenceye yaklaşabildiğinde dönence çıkartılmalı veya uzaklaştırılmalıdır.