Kişiselleştirilmiş Firma Logolu ve İsimli Reklamlı Emzik Zincirleriniz

Toptan fiyat

1-15 16-29 30-99 100-499 500-999 >1000
0 0 0 0 0 0
6,71
Sepete ekle

Toptan fiyat

1-15 0
16-29 0
30-99 0
100-499 0
500-999 0
>1000 0

   Bu yapılandırıcıyı beğendin mi?

   Ø 5.0 (22 yorumlar)1

   Emzik Zinciri Düzenleyicisi ile İsteğinize Göre Şirket Tasarımlı Şirket Logosu ile Kişiselleştirilmiş Reklamlı Emzik Zincirleri

   Kişiselleştirilmiş Reklamlı Emzik Zincirleri

   Reklamlı emzik zincirleri oluşturmak için pratik çevrimiçi düzenleyicimiz ile kişiselleştirilmiş şirket tasarımlı emzik zincirinizi sadece birkaç tıklamayla kolayca düzenleyebilirsiniz. Deneyimli uzman ekibimiz talep üzerine profesyonel olarak ahşap klipsleri ve motifli boncukları şirket logonuz ile çocuk dostu renkleri kullanarak basar. Kurumsal emzik zinciri tasarımınızı oluştururken uygun logo öğelerini seçmeniz yeterlidir.

   Şirket tasarımı ile kişiselleştirilmiş emzik zincirleri için emzik zinciri düzenleyicisinde tasarım açısından daha heyecan verici, nitelikli unsurlar bulacaksınız: Emzik zinciri düzenleyicisindeki farklı boncuk şekillerini ve boyutlarını keşfedin. Motifli boncuklar, yivli boncuklar ve harf küpleri gibi yerel akçaağaçtan yapılmış yüksek kaliteli ahşap boncuklar sizi yaratıcı olmaya davet ediyor. Kurumsal tasarımınızı temsil etmek için 30 harika ahşap boncuk rengi hizmetinizdedir.

   Siparişinizi gönderdikten sonra, emzik zinciri uzmanlarımız işi devralır: Gerekli motifli boncukları ve emzik zinciri kliplerini şirket logonuzla kendi matbaamızda basıyoruz. Bilgi birikimi, ustalık, ince işçilik ve özenle kişiselleştirilmiş reklamlı emzik zincirleriniz elle oluşturulur. Daha sonrasında ise kendi oluşturduğunuz şirket tasarımlı emzik zincirleri güzel bir organze torbaya sarılmış ve güvenli bir şekilde paketlenmiş olarak size gönderilmek üzere yola çıkar. Umarız hediye olarak vermekten zevk alırsınız.

   Emzik zinciri düzenleyicisi ile şirket tasarımı doğrultusunda şirket logosu bulunan kişiselleştirilmiş emzik zinciriniz

   • Emzik zinciri düzenleyicisinde size özel şirket emzik zincirinizin tasarımını oluşturursunuz – şirket logonuzu basar ve emzik zincirlerini sizin için üretiriz!
   • Tüm ahşap unsurlar yerel, sağlam akçaağaçtan yapılmıştır ve Alman üreticilerden gelmektedirler.
   • Tüm boya ve vernikler çocuk dostudur.
   • Deneyimli uzman ekibimiz, size özel emzik zincirlerinizi Berlin’de yüksek kaliteli emzik zinciri aksesuarlarını kullanarak özenle ve elle üretir.
   • Güzel bir organze kesecik, şirketinizin emzik zincirini çalışanlarınız ve müşterileriniz için büyülü bir hediyeye dönüştürür.

   Şirket logosu basımı

   • Şirket logonuzu veya tasarımınızı dijital baskı makinelerimiz ile renkli olarak basıyoruz.
   • Olası baskı renklerinin sayısında herhangi bir sınırlama yoktur.
   • Herhangi bir sorunuz olması durumunda lütfen yetkili Ticari Müşteri Hizmetlerimiz ile iletişime geçin. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız!

   Ticari Müşteri Hizmetleri Servisimiz

   • Faturalarınızı PayPal, hızlı transfer veya ön ödeme ile rahatça ödeyin.
   • Kısa üretim sürelerimizden yararlanın.
   • Tüm fiyatlarımıza Katma Değer Vergisi dâhildir.

   Şirket logonuzu yazdırmak için logonuzu yüksek çözünürlüklü bir grafik dosyası (olası dosya biçimleri: .bmp, .tif, .eps, .ai, .pdf) olarak vermeniz gerekir. Sizinle iletişime geçebilmemiz için lütfen siparişinizi verirken bir telefon numarası da belirtin. Çok teşekkür ederiz.

   Çalışanlar ve Müşteriler için Şirket Logosunu Taşıyan İsimli ve Yüksek Kaliteli Emzik Zincirleri

   Kaliteli bebek promosyon ürünleri, bebek bekleyen çalışanlarınız ve değerli müşterileriniz için harika bir hediye fikridir. Şirket logosunu ve bebeğin ismini taşıyan emzik zincirleri özellikle popülerdirler. Çünkü isimli emzik zinciri, ebeveynlerin çalkantılı günlük yaşamında en önemli bebek aksesuarlarından biridir.

   İsimli emzik zinciri sayısız avantajlar sunar:

   • Emzik askısı işlevi sayesinde emzik zinciri, emziğin her zaman çocuğa yakın olmasını sağlar.
   • Emzik zinciri klipsi sayesinde emzik zinciri kirli zemine düşmez ve kaybolmaz.
   • Bebek sakinleşmeye veya oyalanmaya ihtiyaç duyduğunda sevgili emziğine kendi başına ulaşabilir.
   • Çocuğun ismi, emzik zincirinin kreşte, oyun alanında veya aile kutlamalarında doğru çocuğa verilmesine yardımcı olur.

   Şirket tasarımına sahip isimli bir emzik zincirinin özel bir katma değeri de vardır: Çalışanlara bebek hediyesi olarak reklamlı emzik zinciri, kişilerarası tanınırlığınızı ve çocukları hakkındaki sevincinizi ifade eder. Aynı zamanda şirket logolu emzik zinciri, aile kurum kültürünü ve çalışanların şirket bağlılığının takdirini de sembolize etmektedir. Müşterilere hediye olarak, kişiselleştirilmiş reklamlı emzik zinciri son derece önemli olan müşteri sadakatini güçlendirir.

   Kişiselleştirilmiş İsimli Emzik Zinciriniz

   Emzik zinciri düzenleyicisi: İşte nasıl çalıştığı!

   Adım 1/7: Düzenleyiciyi başlatmak

   Kişiselleştirilmiş isimli Emzik Zincirinizi tercihlerinize göre tasarlayabilirsiniz. Dizinin sonundaki ahşap boncuk güvenlik boncuğudur. Bu boncuk düğümü saklar. Emzik Zinciri Düzenleyicisindeki güvenlik boncuğu ve ilk yuvarlak boncuk zorunludur. Bu nedenle ikisinin de yeri değiştirilemez ya da çıkartılamazlar.
   Boncukların renklerini simgesine tıklayarak değiştirebilirsiniz.
   Emzik Zinciriniz

   Adım 2/7: İsmin girilmesi

   İstediğiniz ismi girin. Bunu, ismi emzik zincirinin üzerindeki metin kutusuna yazıp onaylayarak yapabilirsiniz. Bunun yerine ismi oluşturan harf küplerini dizinin üzerine tek tek çekerek de yapabilirsiniz.

   “Yeniden Başlat” düğmesine tıklayarak, istediğiniz zaman hayalinizdeki emzik zincirini tasarlamaya en baştan başlayabilirsiniz.

   Emzik Zinciriniz

   Adım 3/7: Renklerin seçilmesi

   Tek tek ahşap boncuklar, isimli emzik zincirinin genel bakış ekranından fare işaretleyicisi ile eğlenceli bir şekilde çekilebilir. İlgili ahşap boncuğu dizinin herhangi bir yerine yerleştirebilirsiniz. Emzik zincirindeki herhangi bir boncuğun rengini değiştirmek istiyorsanız, ilgili boncuğun üstündeki küçük artı işaretine tıklamanız yeterlidir. Ardından seçilebilir tüm renkleri göreceksiniz. İstediğiniz rengin üzerine tıklayarak seçim yapabilirsiniz.

   Emzik Zinciriniz

   Adım 4/7: Harf küplerinin boşluklara ihtiyacı vardır

   İsimli emzik zincirinin emzik askısı olarak amacını yerine getirebilmesi için hareketli olması gerekir. Bu da tek tek harf küplerinin boşluk bırakmadan birbirine bağlanması ile yapılamaz. Bu nedenle, her zaman iki harf arasına en az bir yuvarlak boncuk veya yassı bir boncuk yerleştirin.
   Emzik Zinciriniz

   Adım 5/7: Unsurların çıkartılması

   Emzik zincirinin tek-tek unsurları basitçe fare ile yukarıdan aşağıya doğru çekerek çabucak çıkartabilirsiniz. Bu durumda arada kalan boşluk diğer unsurların kaydırılması ile otomatikman kapanacaktır.
   Emzik Zinciriniz

   Adım 6/7: Unsurların döndürülmesi

   Sembolüne tıklayarak istediğiniz unsurları; örneğin motifli boncukları kolaylıkla döndürebilir ve istediğiniz pozisyona getirebilirsiniz.
   Emzik Zinciriniz

   Adım 7/7: Maksimum uzunluğu göz önünde bulundurmak

   İsimli emzik zinciriniz çocukla ilgili güvenlik nedenleriyle maksimum 22 cm uzunluğunda olabilir.
   Çevrimiçi düzenleyicideki emzik zinciri çok uzun olursa, tek tek unsurlar yarı saydam bir şekilde görüntülenir. Satın almadan önce bunlar otomatik olarak kaldırılır. Adaptör halkası olarak bir silikon halka seçildiğinde bu da zincire eklenir ve maksimum uzunluğa dâhil edilir.
   Önemli: Lütfen mümkün olan en uzun ölçüyü kullanın. Aksi takdirde, emzik zinciri çok kısa olacak ve emzik tutucu olarak amacını uygun şekilde yerine getiremeyecektir.

   Emzik Zinciriniz

   Emzik Zincirinize İlişkin Notlar:

   Dikkat: Çocuğunuzun güvenliği için!

   • Her kullanımdan önce emzik zincirini kontrol edin. İlk hasar veya kusur belirtisinde hemen atın!
   • Emzik zincirinin boyunu asla uzatmayın!
   • Emzik zincirini asla kordonlara, kurdelelere, kayışlara veya giysilerin gevşek kısımlarına takmayın. Çocuğunuz onunla kendini boğabilir.

   İlave Kullanım Bilgileri:

   • Çocuğunuzu emzik zinciri ile gözetimsiz şekilde bırakmayın.
   • Emzik zinciri oyuncak veya kaşıma halkası olarak kullanılmamalıdır.
   • Emzik zincirini her zaman çocuğunuzun giydiği giysiye tutturun.
   • Çocuğunuz bebek karyolasında, oyun parkında veya beşikteyse emzik zincirini kullanmayın.
   • Temizlemek için, agresif temizlik maddeleri olmadan nemli bir bez kullanın. Emzik zinciri aşırı nemli veya aşırı sıcak ortamlarda saklanmamalıdır.
   • Emzik zincirinizi bulaşık makinesinde yıkamayın veya sterilizatöre koymayın.
   • Lütfen kuru, tozsuz ve hijyenik bir yerde saklayın.
   • Emzik zincirine ağır nesneler takmayın.

   Emzik zincirinizin düzenli olarak kullanılması boyanın solmasına/aşınmasına neden olabilir. Bu bir şikâyet nedeni oluşturmaz ve çocuk için tehlikeli de değildir.

   Bu emzik zinciri, Avrupa güvenlik standartları EN 12586:2011 ve EN 71-3 dikkate alınarak üretilmiş ve sıkı güvenlik testlerinden geçirilmiştir.