3,70
Teslim süresi 3-5 işgünü
Sepete ekle

  Bu yapılandırıcıyı beğendin mi?

  Ø 4.8 (132 yorumlar)1

  Kişiselleştirilmiş İsimli Anahtarlığınız

  Anahtarlık Düzenleyicisi: İşte nasıl çalıştığı!

  Adım 1/8: Düzenleyiciyi başlatmak

  Kişiselleştirilmiş isimli anahtarlığınızı tercihlerinize göre tasarlayabilirsiniz. İlk boncuk ve son boncuk güvenlik boncuklarıdır. Bu özel ahşap boncuk türü, yapım sırasında kordonun düğümünü gizlediğimiz daha büyük bir deliğe sahiptir. Bu nedenle, bunların yerini değiştiremez veya kaldıramazsınız. İlkinin arkasındaki küçük boncuk da sıkıca birleştirilmiştir. Ancak, ahşap boncukların renklerini özgürce seçebilirsiniz. İlgili boncuğun üstündeki simgesine tıklamanız yeterlidir.
  Kişiselleştirilmiş İsimli Anahtarlığınız

  Adım 2/8: İsmin girilmesi

  İlk olarak, istediğiniz ismi ekleyin. Bunu yapmak için, ismi anahtarlığın üstündeki metin kutusuna yazmanız yeterlidir. Veya ismin harf küplerini dizinin üzerine tek tek sürükleyebilirsiniz. “Yeniden Başlat” düğmesine tıklayarak, istediğiniz zaman her şeye baştan başlayabilirsiniz.

  Adım 3/8: Renklerin seçilmesi

  Tek tek ahşap boncuklar, genel bakış ekranından fare işaretleyicisi ile eğlenceli bir şekilde çekilebilir. İlgili ahşap boncuğu anahtarlığın herhangi bir yerine yerleştirebilirsiniz. İsimli anahtarlığın boncuk rengini değiştirmek istiyorsanız, ilgili boncuğun üstündeki simgesine tıklamanız yeterlidir. Ardından seçilebilir tüm renkleri göreceksiniz ve üzerlerine tıklayarak istediğiniz rengi seçebilirsiniz.

  Adım 4/8: Esneklik için ara unsurlar

  İsimli anahtarlığın esnek kalması için, harf küpleri arasına küçük yassı boncuklar veya küçük yuvarlak boncuklar yerleştirmek mantıklıdır. Küp boncuklar yuvarlatılmış ara elemanlar olmadan sıralandığında anahtarlık çok katı olacaktır.

  Adım 5/8: Unsurların çıkartılması

  Anahtarlığın tek-tek unsurlarını basitçe fare ile yukarıdan aşağıya doğru çekerek tekrar çıkartabilirsiniz. Bu durumda arada kalan boşluk diğer unsurların kaydırılması ile otomatikman kapanacaktır.

  Adım 6/8: Unsurların döndürülmesi veya değiştirilmesi

  Sembolüne tıklayarak istediğiniz unsurları; örneğin motifli boncukları kolaylıkla döndürebilir ve istediğiniz pozisyona getirebilirsiniz. En öndeki motifli boncuğu değiştirmek isterseniz, istediğiniz motifi aşağıdan motif boncuğunun üzerine sürükleyerek değiştirebilirsiniz.

  Adım 7/8: İlave dizi eklemek

  Kişiselleştirilmiş isimli anahtarlık, iki boncuk dizisi olacak şekilde genişletilebilir. Başka bir iplik eklemek için simgesine tıklayın. İpliği çıkarmak için simgesine tekrar tıklayın. Bu yeni boncuk dizisini de seçtiğiniz unsurlarla doldurmak için 1’den 8’e kadar olan adımları tekrarlayın.

  Adım 8/8: Uzunluk sınırlaması

  Kişiselleştirilmiş isimli anahtarlıklar tasarım nedeniyle uzunluk bakımından sınırlıdır. Düzenleyicideki dizilerden biri çok uzun olursa, tek tek unsurlar yarı saydam olarak görüntülenirler. Satın almadan önce bunlar otomatik olarak kaldırılır.